Usługa Premium

Oferujemy kompleksowe usługi prania, prasowania oraz wieszania dekoracji okiennych – np. firan, zasłon, rolet rzymskich.
koniec z uciążliwym obowiązkiem

ZDEJMIEMY, WYPIERZEMY, ZAWIESIMY!

Masz pytania?
Dowiedz się więcej

W przemyślanym wystroju wnętrz, ważną rolę odgrywają aranżacje okienne. Sprawiają one, że pomieszczenie nabiera charakteru, a dodatkowo zapewniają nam prywatność oraz osłaniają przed promieniami słonecznymi w upalne dni. Dlatego tak ważne jest utrzymanie ich czystości, aby prezentowały się nienagannie. Dodatkowo w rzadko czyszczonych firanach zasłonach i roletach rzymskich zbiera się ogromna ilość kurzu, co jest bardzo niekorzystne zwłaszcza dla dzieci oraz alergików.

Niestety w dzisiejszej zabieganej rzeczywistości ciężko jest nam znaleźć czas na profesjonalne upranie naszych dekoracji okiennych. Samodzielne czyszczenie sporych rozmiarów firan, zasłon czy rolet rzymskich nie jest prostą czynnością. Mogą one nie zmieścić się do Państwa domowej pralki. Różne rodzaje tkanin takie jak: woal, aksamit, tkaniny z włókien naturalnych itp., z których wykonane są firany, zasłony i rolety rzymskie posiadają wytyczne związane z odpowiednim praniem, którego nie jesteśmy w stanie wykonać w warunkach domowych.

Również uprasowanie zwykłym żelazkiem może sprawić trudność, a dodatkowo uszkodzić materiał, który wymaga delikatnego traktowania. Zawieszanie i upinanie, czasem trudnych w montażu dekoracji okiennych w szczególności rolet rzymskich może sprawić pewne problemy.

Właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy ofertę o usługi kompleksowego prania, prasowania oraz wieszania dekoracji. Dzięki nam pranie dekoracji okiennych nie musi być już uciążliwym obowiązkiem. Sprawimy, aby Państwa uprane firany, zasłony i rolety rzymskie zachwycały nowym blaskiem i świeżością. Pamiętajmy, że czyste dekoracje okienne to piękna ozdoba każdego wnętrza.

Nie muszą się Państwo o nic martwić!

Przyjedziemy i zdejmiemy

Po skontaktowaniu się z nami, nasi pracownicy przyjadą zdejmą rolety rzymskie, firany i zasłony, oceniając czy jakieś elementy nie wymagają wymiany (w firanach i zasłonach taśma marszcząca, w roletach rzep, kółka, szprosy).

Odbiór przez naszych pracowników
Pranie

Odświeżenie w pralni

Następnie przewiozą do profesjonalnej pralni, która fachowo zajmie się Państwa dekoracjami okiennymi. Stawiamy tu na miejsce, które cechuje się wysoką jakością usług oraz terminowością. Posiada odpowiedni sprzęt, wiedzę i doświadczenie. Tkaniny prane w wybranej przez nas pralni utrzymują kolory na dłużej, są miłe w dotyku, zachowują swój kształt oraz długo pozostają czyste i pachnące. Kolejnym etapem będzie prasowanie z zachowaniem należytej ostrożności.

Prasowanie

Kolejnym etapem będzie prasowanie z zachowaniem należytej ostrożności.

Prasowanie
Zawieszenie

Dowóz i zawieszenie

Gotowe i odświeżone firany, zasłony i rolety rzymskie nasi pracownicy przywiozą i zawieszą, dbając o każdy detal i wykonają ewentualne poprawki.

Sprawimy, że Państwa poszarzałe dekoracje będą wyglądały jak nowe. Gwarantujemy skuteczną usługę, która jednocześnie zapewnia dużą wygodę.

Cennik prania

UsługaCena pralniCena dojazduCena robocizny
Rolety rzymskie ( m2) 18 zł /m21,3 zł / km50 zł/h
Firany i zasłony (m2)18 zł /m21,3 zł / km50 zł/h

Zleć usługę PRANIA, PRASOWANIA I WIESZANIA dekoracji okiennych

Jeśli pranie osłon okiennych spędza Państwu sen z powiek skontaktujcie się z nami, w celu omówienia wszelkich szczegółów i uzyskania wstępnej wyceny.