„Mała rzecz, a cieszy.” Ten zwrot doskonale pasuje do wszelkiego rodzaju poduszek ozdobnych

zawsze w modzie

OTACZAJ SIĘ TYLKO ŁADNYMI RZECZAMI

Masz pytania?
Dowiedz się więcej

Poduszki dekoracyjne

„Mała rzecz, a cieszy.”
Ten zwrot doskonale pasuje do wszelkiego rodzaju poduszek ozdobnych – zarówno tych niedbale rzuconych na kanapę bądź pięknie ułożonych na łóżku w sypialni, jak i tych będących wygodnym oparciem na meblach ogrodowych w letni dzień.

Mogą być uszyte z tej samej tkaniny co zasłony, narzuta, obrus lub stanowić odrębny element dekoracyjny.
Nawet z małych kawałków tkanin możemy stworzyć cudowne poszewki i dekorować nimi nasze mieszkania, balkony i tarasy w zależności od nastroju lub pory roku.

Narzuty

„Moja sypialnia moją twierdzą”, tak można sparafrazować znane powiedzenie.

Bo sypialnia , to najbardziej osobiste z wszystkich pomieszczeń, w których przebywamy. Tu najważniejsze jest nasze dobre samopoczucie i nasza wygoda.

Łóżko, to centralne miejsce w sypialni – zarówno w tej maleńkiej, jaki i w tej o wymiarach salonu, dlatego też narzuta, którą na nim położymy nada klimat całemu wnętrzu.

Może być uszyta z takiej samej lub podobnej tkaniny co zasłony, rolety rzymskie lub nawiązywać do obicia wezgłowia łóżka. Może też być odrębnym stylistycznie elementem np. w zestawie: lniana narzuta z falbankami i żaluzje drewniane; praktyczne plisy na oknie wykończonym drewnem i narzuta w stylu rustykalnym.

W pensjonatach i hotelach (ale nie tylko)  coraz częściej stosuje się narzuty w wersji mini, zakrywające jedynie fragment łóżka – ładnie odszyte, delikatnie pikowane pełnią głównie funkcję ozdobną.

Bez względu na kolor, wielkość czy kształt narzuty doskonałym jej uzupełnieniem będą poduszki dekoracyjne, które powinny tworzyć z nią harmonijną całość.

Nasza prace

ZdjęciaPoduchy i Narzuty - Galeria

Rozpocznij z nami METAMORFOZĘ wnętrza

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę od pomiaru, przez doradztwo, po szycie i montaż gotowych dekoracji.