Spadek ceny

na stronę

Elegancka narzuta, wykończona ozdobnym sznurem, podszyta pikówką. W komplecie dwie poszewki z tego samego materiału. Pasuje na łóżko o wymiarach: 140cm x 200cm lub mniejsze.

160 zł 320 zł
Obniżona cena!
0 Recenzje
W magazynie

Oryginalna narzuta z tkaniny w stylu holenderskim. Spód z pikówki; boki wykończone wypustką.  W komplecie zagłówek wypełniony gąbką o grubości 2 cm z tasiemkami do powieszenia na ścianie i poszewka ozdobna 55cm x 55cm. Narzuta pasuje na łóżko o wymiarach  160cm x 200cm lub mniejsze. Firany do kompletu szukaj w zakładce „FIRANY”.

180 zł 320 zł
Obniżona cena!
0 Recenzje
W magazynie

    Firana „koperta”, uszyta z białej tkaniny firanowej o naturalnym splocie, wykończona czarną bawełnianą koronką. U góry szerokie odszycie z tkaniny zasłonowej w formie tunelu. Połączenie klasycznego wzoru i nowoczesnego zestawu kolorów dało piękny efekt!

200 zł 250 zł
Obniżona cena!
0 Recenzje
W magazynie

    Dwuczęściowa firana z kremowego woalu, uszyta na przelotkach w kolorze chrom mat. U góry usztywnione odszycie z tkaniny zasłonowej; w łączeniu wszyta kremowa wypustka; dół wykończony  lamówką  w tym samym kolorze. Komplet można zawiesić na jednym oknie, lub każdą część na osobnym. Gwarancja najwyższej jakości wykonania!   

200 zł 250 zł
Obniżona cena!
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 13 - 16 z 16 elementów