Firany gotowe  Jest 8 produktów.

Klasyczna firana, uszyta z białego woalu, z ozdobnym dołem, zakończona obciążnikiem, zmarszczona 1:2.Dzięki wysokiej jakości użytego materiału dekoracja po zmarszczeniu pięknie się układa. Uniwersalność wzoru sprawia, że można ją powiesić w każdym pomieszczeniu – doda mu elegancji i zapewni prywatność.

0 Recenzje

Delikatna firanka, podpinana do boku, uszyta z organzy kreszowanej w koła. Taśma typu smok z szelkami z tyłu umożliwia zawieszenie dekoracji bezpośrednio na rurce karnisza lub przypięcie żabkami. Dół,  środek i podwiązania wykończone lamówką atłasową, co sprawia, że firanka wygląda bardzo elegancko.  Pasuje do każdego pomieszczenia.

0 Recenzje

Bardzo delikatna biała firanka, uszyta z wysokiej jakości organzy haftowanej od dołu. Taśma marszcząca 1:2 typu smok, szerokości 7 cm, z szelkami z tyłu umożliwia zawieszenie dekoracji bezpośrednio na rurce karnisza lub przypięcie żabkami. Firanka pasuje do każdego rodzaju pomieszczenia.

0 Recenzje

Delikatna firana z białej organzy z haftem poprzecznym, lekko zmarszczona (1:1,5). Dół wykończony lamówką.

0 Recenzje

Delikatna firana z białej organzy z haftem poprzecznym, lekko zmarszczona (1:1,5). Dół wykończony lamówką.

0 Recenzje

Firana uszyta z białej organzy kreszowanej z haftem po całości. Marszczenia od dołu w kształcie łuku. U góry taśma marszcząca 1 : 1,5. Pięknie ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Subtelna firana żakardowa w formie pasków połączonych na górze i na dole plisą. Górna plisa tworzy tunel o szerokości 4 cm (dekorację można również przypiąć żabkami). Dolną plisę można przeciąć w dowolnym miejscu (np. na środku) i podpiąć do boku lub związać w snopki. Firanka może wisieć na prosto lub być lekko pomarszczona – w każdej formie pięknie...

0 Recenzje

Bardzo oryginalna, uszyta według naszego pomysłu firanka z białego i kremowego woalu, wykończona atłasową lamówką. U góry taśma marszcząca 1:2 z szelkami o szer. 8 cm, która umożliwia powieszenie dekoracji bezpośrednio na rurce karnisza lub tradycyjnie na żabkach.

0 Recenzje
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów