Obrusy  Jest 4 produktów.

Obrusy spełniają dwie role: osłaniają stół przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, oraz dekorują. Te używane podczas posiłków najlepiej uszyć z tkaniny plamoodpornej, którą łatwo uprać i uprasować. Te ozdobne można szyć z dowolnej tkaniny, pasującej do wystroju wnętrza i kształtu stołu. Alternatywą dla klasycznego obrusu lub dodatkiem do niego są bie...

Obrusy spełniają dwie role: osłaniają stół przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, oraz dekorują. Te używane podczas posiłków najlepiej uszyć z tkaniny plamoodpornej, którą łatwo uprać i uprasować. Te ozdobne można szyć z dowolnej tkaniny, pasującej do wystroju wnętrza i kształtu stołu. Alternatywą dla klasycznego obrusu lub dodatkiem do niego są bieżniki i serwety, oraz ozdobne podkładki pod talerze.

Więcej

Bardzo piękny obrus w kolorze jasnobeżowym, z atłasowym wzorem, uszyty z wysokiej jakości tkaniny polskiej produkcji. Boki wykończone szerokim podłożeniem (7 cm) podkreślają jego klasę. Dzięki swej elegancji  nada wyjątkowy charakter każdemu spotkaniu przy stole.

0 Recenzje

Elegancki kremowy obrus, uszyty z tkaniny plamoodpornej polskiej produkcji w drobny, wytłaczany wzór. Wykończony szerokim podłożeniem (4 cm), pięknie ozdobi każdy stół.

0 Recenzje

1 szt. = 10 cmElegancka materiał plamoodporny w srebrne gwiazdki (wzór tkany, nie malowany). Gwarantowana wysoka jakość produktu - tkanina nie zmienia swego kształtu po praniu i prasowaniu. Uszyte z niej obrus lub serweta pięknie ozdobią bożonarodzeniowy stół.                            

0 Recenzje

1 sztuka = 50 cmTkanina zasłonowo - obrusowa wysokiej jakości, z motywem zwierząt, które kojarzą się z wiosną i Świętami Wielkanocnymi; tło w kolorze naturalnego lnu. Idealna na obrusy, serwety i poduchy, które podkreślą wiosenny nastrój każdego wnętrza. 

0 Recenzje
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów