Obrusy  Jest 7 produktów.

Obrusy spełniają dwie role: osłaniają stół przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, oraz dekorują. Te używane podczas posiłków najlepiej uszyć z tkaniny plamoodpornej, którą łatwo uprać i uprasować. Te ozdobne można szyć z dowolnej tkaniny, pasującej do wystroju wnętrza i kształtu stołu. Alternatywą dla klasycznego obrusu lub dodatkiem do niego są bie...

Obrusy spełniają dwie role: osłaniają stół przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, oraz dekorują. Te używane podczas posiłków najlepiej uszyć z tkaniny plamoodpornej, którą łatwo uprać i uprasować. Te ozdobne można szyć z dowolnej tkaniny, pasującej do wystroju wnętrza i kształtu stołu. Alternatywą dla klasycznego obrusu lub dodatkiem do niego są bieżniki i serwety, oraz ozdobne podkładki pod talerze.

Więcej

Bardzo piękny obrus w kolorze jasnobeżowym, z atłasowym wzorem, uszyty z wysokiej jakości tkaniny polskiej produkcji. Boki wykończone szerokim podłożeniem (7 cm) podkreślają jego klasę. Dzięki swej elegancji  nada wyjątkowy charakter każdemu spotkaniu przy stole.

0 Recenzje

1 szt. = 10 cmElegancka materiał plamoodporny w srebrne gwiazdki (wzór tkany, nie malowany). Gwarantowana wysoka jakość produktu - tkanina nie zmienia swego kształtu po praniu i prasowaniu. Uszyte z niej obrus lub serweta pięknie ozdobią bożonarodzeniowy stół.                            

0 Recenzje

1 sztuka = 50 cmTkanina zasłonowo - obrusowa wysokiej jakości, z motywem zwierząt, które kojarzą się z wiosną i Świętami Wielkanocnymi; tło w kolorze naturalnego lnu. Idealna na obrusy, serwety i poduchy, które podkreślą wiosenny nastrój każdego wnętrza. 

0 Recenzje

Tkanina drukowana w marynistyczne wzory, idealna na zasłony, rolety rzymskie, narzuty, poduszki dekoracyjne i odszycia do firan. 

0 Recenzje

Tkanina drukowana w kremowe i granatowe pasy o szerokości 3 cm, idealna na zasłony, rolety rzymskie, narzuty, poduszki dekoracyjne i odszycia do firan. 

0 Recenzje

Wysokiej jakości tkanina naturalna, drukowana we wzory kojarzone ze Świętami Wielkanocnymi. Idealna na zasłony, rolety rzymskie, obrusy, poduszki dekoracyjne lub odszycia do firan.

0 Recenzje

Naturalna tkanina tkana w białą i czerwoną kratkę o wymiarach 5 mm x 5 mm. Idealna na dekoracje kuchenne w vintage. 

0 Recenzje
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów