Poduszki dekoracyjne  Jest 45 produktów.

Poduszki dekoracyjne

       Poduszki dekoracyjne, wykonane z tkanin zasłonowych, to doskonały pomysł na udekorowanie każdego wnętrza (i nie tylko – kolekcja na balkon/taras).
Dodatkowo są one łatwym sposobem na ekspresową zmianę wystroju. Zróbmy to razem! Wybierz kolor, wzór i teksturę, które pasują do Twojego stylu, zamów ich całą stertę i przygotuj się na nieziems...

       Poduszki dekoracyjne, wykonane z tkanin zasłonowych, to doskonały pomysł na udekorowanie każdego wnętrza (i nie tylko – kolekcja na balkon/taras).
Dodatkowo są one łatwym sposobem na ekspresową zmianę wystroju. Zróbmy to razem! Wybierz kolor, wzór i teksturę, które pasują do Twojego stylu, zamów ich całą stertę i przygotuj się na nieziemską wygodę.

Więcej

Podkategorie

Poduszki na balkon /...

       Poduszki na balkon / taras to nowość w naszej firmie! Kolekcja powstała w odpowiedzi na zapytania naszych Klientów, którzy pragnęli  mieć poduszki ozdobne nie tylko w swoich wnętrzach, ale także na tarasach lub balkonach. Poduszek nigdy za wiele – są to nie tylko bardzo funkcjonalny przedmioty, ale pełnią również funkcję dekoracyjną, podnoszą komfort wypoczynku na świeżym powietrzu.
Do ich uszycia można wykorzystać praktycznie każdą tkaninę. Warto też dobrać odpowiedni kolor do mebli ogrodowych, roślin dookoła, oraz stylu, który preferujemy.

na stronę

Tkanina drukowana w marynistyczne wzory, idealna na zasłony, rolety rzymskie, narzuty, poduszki dekoracyjne i odszycia do firan. 

4 zł
0 Recenzje
W magazynie

Tkanina drukowana w kremowe i granatowe pasy o szerokości 3 cm, idealna na zasłony, rolety rzymskie, narzuty, poduszki dekoracyjne i odszycia do firan. 

3 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: fuksja / tkanina w kwiaty. 

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji. Kolor: ciemny turkus / gołpbi.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: różne odcienie zieleni.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: granatowy / jasna oliwka.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: miętowy / różowy.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: różne odcienie różu.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

   Piękne poduchy ozdobne, uszyte z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinane na zamek. W komplecie wkład z kulek silikonowych, bardzo dobrze wypełniony.

45 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 37 - 45 z 45 elementów