Oferta sezonowa  Jest 3 produktów.

Coraz więcej osób pragnie, by wnętrze ich domu zmieniało swój wygląd w zależności od pory roku lub okoliczności. Żeby to uzyskać, wystarczy na oknie powiesić firankę lub zasłonkę z motywem świątecznym, na stole rozłożyć okolicznościowy obrus lub serwetę, a na kanapę rzucić pasujące do całości poduszki ozdobne.  

1 szt. = 10 cmElegancka materiał plamoodporny w srebrne gwiazdki (wzór tkany, nie malowany). Gwarantowana wysoka jakość produktu - tkanina nie zmienia swego kształtu po praniu i prasowaniu. Uszyte z niej obrus lub serweta pięknie ozdobią bożonarodzeniowy stół.                            

0 Recenzje

1 sztuka = 50 cmTkanina zasłonowo - obrusowa wysokiej jakości, z motywem zwierząt, które kojarzą się z wiosną i Świętami Wielkanocnymi; tło w kolorze naturalnego lnu. Idealna na obrusy, serwety i poduchy, które podkreślą wiosenny nastrój każdego wnętrza. 

0 Recenzje

Piękne poduchy ozdobne, uszyte z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej w motywy wiosenno - świąteczne, wykończone żółtą wypustką, zapinane na zamek. W komplecie wkład z kulek silikonowych, bardzo dobrze wypełniony.

0 Recenzje
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów