Rolety rzymskie  Jest 6 produktów.

Nową formą dekoracji okiennych są rolety rzymskie. Nie wymagają dużej ilości tkaniny; w zależności od zastosowanego materiału mogą tylko dekorować okno, lub całkowicie je zasłaniać, zastępując zasłony. Można je montować do sufitu, na scianie lub bezinwazyjnie bezpośrednio na skrzydło okna. Bardzo funkcjonalne są mechanizmy roletowe sterowane za ...

Nową formą dekoracji okiennych są rolety rzymskie. Nie wymagają dużej ilości tkaniny; w zależności od zastosowanego materiału mogą tylko dekorować okno, lub całkowicie je zasłaniać, zastępując zasłony. Można je montować do sufitu, na scianie lub bezinwazyjnie bezpośrednio na skrzydło okna. Bardzo funkcjonalne są mechanizmy roletowe sterowane za pomocą pilota lub smartfonu. 

Więcej

Komplet dwóch paneli, uszytych z półprzezroczystej organzy. U góry taśma tworzy tunel do powieszenia bezpośrednio na karniszu, ale można też przypinać dekorację żabkami i agrafkami.  Na dole obciążnik.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z półprzezroczystej organzy.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z półprzezroczystej organzy.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z grubszej organzy.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z półprzezroczystej, matowej tkaniny firanowej.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z delikatnego batystu.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów