Zasłony  Jest 2 produktów.

Zasłony

      Zasłony, to bardzo ważny element w dekoracji wnętrz. Niezależnie czy są lekkie, zwiewne, czy ciężkie, nieprzezroczyste, czy w kolorowe kwiaty, czy w barwach ziemi – odpowiednio dopasowane do wystroju  dodadzą mu ciepła i elegancji, podkreślą indywidualny charakter. Na rynku jest wiele tkanin przeznaczonych wyłącznie na zasłony, jednak nie ...

      Zasłony, to bardzo ważny element w dekoracji wnętrz. Niezależnie czy są lekkie, zwiewne, czy ciężkie, nieprzezroczyste, czy w kolorowe kwiaty, czy w barwach ziemi – odpowiednio dopasowane do wystroju  dodadzą mu ciepła i elegancji, podkreślą indywidualny charakter. Na rynku jest wiele tkanin przeznaczonych wyłącznie na zasłony, jednak nie musimy się ograniczać tylko do nich, możemy wykorzystać tak nietypowe materiały jak dzianina, jeans, czy skóra ekologiczna. To samo dotyczy sposobu montażu – w przypadku zasłon do zasłaniania najlepsze będą szyny przysufitowe, szyny KS, czy karnisze szynowe; w przypadku zasłon dekoracyjnych możemy wykorzystać również karnisze tradycyjne, czy haki ozdobne. Do ich ułożenia przydaje się taśma marszcząca, przelotki (deko ringi) lub szelki; natomiast do wykończenia pasmanteria ozdobna: wypustki, sznury, frędzle.  

Więcej

Podkategorie

1 sztuka = 50 cmTkanina zasłonowo - obrusowa wysokiej jakości, z motywem zwierząt, które kojarzą się z wiosną i Świętami Wielkanocnymi; tło w kolorze naturalnego lnu. Idealna na obrusy, serwety i poduchy, które podkreślą wiosenny nastrój każdego wnętrza. 

28 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów