Firany, panele  Jest 14 produktów.

Firany, panele
Firany, to szeroko pojęte określenie lekkich dekoracji tekstylnych zawieszonych na oknie, które w różnym stopniu przepuszczają światło. Może to być klasyczny woal, przejrzysta organza, nieco grubszy batyst, czy wzorzysty żakard. W zależności od potrzeby, mogą one jedynie delikatnie zdobić okno nie przysłaniając go, bądź też zapewnić prywatność, ...
Firany, to szeroko pojęte określenie lekkich dekoracji tekstylnych zawieszonych na oknie, które w różnym stopniu przepuszczają światło. Może to być klasyczny woal, przejrzysta organza, nieco grubszy batyst, czy wzorzysty żakard. W zależności od potrzeby, mogą one jedynie delikatnie zdobić okno nie przysłaniając go, bądź też zapewnić prywatność, lub zasłonić nieciekawy widok – rozwiązań jest wiele. Wiele jest też form szycia i montażu: od krótkich lambrekinów lub zazdrostek, zawieszonych na patykach w oknie, po długie, mocno pomarszczone, leżące na podłodze, zamontowane na szynie przy samym suficie. Do ich wykończenia można wykorzystać wiele dodatków, takich jak taśmy marszczące, przelotki (deko ringi), lamówki, wypustki, frędzle, czy kryształki. Najważniejsze, by tworzyły całość z wnętrzem, nie przytłaczały go,  były funkcjonalne i podobały się tym, którzy w tych wnętrzach przebywają.
Więcej
na stronę

1 szt. = 10 cmDelikatna tkanina woalowa w ciepłym łososiowym kolorze, w malowane, kolorowe koła; jest miękka, pięknie się układa. Idealna do dekoracji okna w dziecięcym pokoju lub kolorowej kuchni, czy jadalni.

0 Recenzje

 Firana gotowa z białej organzy kreszowanej w pomarańczowe kwiaty. Taśma przyszyta niżej, zakrywa rurkę karnisza.

0 Recenzje
Pokazuje 13 - 14 z 14 elementów