Poduszki na balkon / taras  Jest 6 produktów.

Poduszki na balkon / taras

       Poduszki na balkon / taras to nowość w naszej firmie! Kolekcja powstała w odpowiedzi na zapytania naszych Klientów, którzy pragnęli  mieć poduszki ozdobne nie tylko w swoich wnętrzach, ale także na tarasach lub balkonach. Poduszek nigdy za wiele – są to nie tylko bardzo funkcjonalny przedmioty, ale pełnią również funkcję dekoracyjną, podn...

       Poduszki na balkon / taras to nowość w naszej firmie! Kolekcja powstała w odpowiedzi na zapytania naszych Klientów, którzy pragnęli  mieć poduszki ozdobne nie tylko w swoich wnętrzach, ale także na tarasach lub balkonach. Poduszek nigdy za wiele – są to nie tylko bardzo funkcjonalny przedmioty, ale pełnią również funkcję dekoracyjną, podnoszą komfort wypoczynku na świeżym powietrzu.
Do ich uszycia można wykorzystać praktycznie każdą tkaninę. Warto też dobrać odpowiedni kolor do mebli ogrodowych, roślin dookoła, oraz stylu, który preferujemy.

Więcej

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: fuksja / tkanina w kwiaty. 

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji. Kolor: ciemny turkus / gołpbi.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: różne odcienie zieleni.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: granatowy / jasna oliwka.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: miętowy / różowy.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie

 Poduszki na balkon/taras , uszyta z wysokiej jakości tkaniny zasłonowej, zapinana na zamek. Zestaw składa się z czterech różnych poduszek o różnych wymiarach. Polecamy pozostałe wzory tej barwnej kolekcji.Kolor: różne odcienie różu.

150 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów