Tkaniny dekoracyjne  Jest 40 produktów.

Tkaniny dekoracyjne

     W naszej ofercie znajdziecie Państwo tkaniny dekoracyjne w niezwykle bogatej gamie kolorystycznej i wzorniczej, które pozwalają stworzyć piękne rzeczy na okna, stoły, kanapy i łóżka.

Podkategorie

Tkaniny zaciemniające...
     Tkanina zaciemniająca Blackout, to idealny materiał na zasłony, czy rolety rzymskie. Odpowiednio dopasowana do wymiarów okna doskonale zatrzymuje światło, tworząc w pomieszczeniu półmrok. Skład surowcowy, 100 Poliester, sprawia, że nie kurczy się w praniu i prawie nie gniecie. Uszyte z niej zasłony pięknie się układają na każdej taśmie marszczącej, szelkach czy przelotkach. Rolety rzymskie z Blackoutu to doskonałe rozwiązanie do sypialni, czy pokoju dziecięcego, zwłaszcza latem – można dłużej pospać, a opuszczone w dzień sprawią, że pokój nie będzie się nagrzewał. Blackout w wersji UNI jest dwustronny, tzn. prawa i lewa strona tkaniny jest tego samego koloru i nie różni się fakturą. Materiał można odwracać – wysokość może być szerokością i odwrotnie. Blackout drukowany jest jednostronny – wzór i kolor jest nakładany tylko na jedną stronę, druga strona tkaniny jest biała (biel złamana szarością).  
na stronę

Tkanina drukowana w kremowe i granatowe pasy o szerokości 3 cm, idealna na zasłony, rolety rzymskie, narzuty, poduszki dekoracyjne i odszycia do firan. 

3 zł
0 Recenzje
W magazynie

Wysokiej jakości tkanina naturalna, drukowana we wzory kojarzone ze Świętami Wielkanocnymi. Idealna na zasłony, rolety rzymskie, obrusy, poduszki dekoracyjne lub odszycia do firan.

5 zł
0 Recenzje
W magazynie

Naturalna tkanina tkana w białą i czerwoną kratkę o wymiarach 5 mm x 5 mm. Idealna na dekoracje kuchenne w vintage. 

5 zł
0 Recenzje
W magazynie

Tkanina dekoracyjna typu gobelinowego, z przeznaczeniem na zasłony, rolety rzymskie, poduszki ozdobne, obrusy i do celów tapicerskich.Tkaninę można odwracać.1 sztuka = 10 cm.Minimalne zamówienie - 5 szt. (50 cm). 

5 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 37 - 40 z 40 elementów