Nowe produkty

na stronę

Oryginalna narzuta z tkaniny w stylu holenderskim. Spód z pikówki; boki wykończone wypustką.  W komplecie zagłówek wypełniony gąbką o grubości 2 cm z tasiemkami do powieszenia na ścianie i poszewka ozdobna 55cm x 55cm. Narzuta pasuje na łóżko o wymiarach  160cm x 200cm lub mniejsze. Firany do kompletu szukaj w zakładce „FIRANY”.

0 Recenzje

Narzuta z eleganckiej tkaniny zasłonowej. Spód stanowi pikówka. Pasuje na łóżko o wymiarach 160cm x 200cm lub mniejsze. Narzutę można kłaść w poprzek. W komplecie dwie poszewki 45cm x 45cm.

0 Recenzje

Narzuta uszyta z tkaniny naturalnej. Spód stanowi biała pikówka. Pasuje na łóżko o wymiarach: 160cm x 200cm lub mniejsze.

0 Recenzje

Elegancka narzuta, wykończona ozdobnym sznurem, podszyta pikówką. W komplecie dwie poszewki z tego samego materiału. Pasuje na łóżko o wymiarach: 140cm x 200cm lub mniejsze.

0 Recenzje

Komplet dwóch paneli, uszytych z półprzezroczystej organzy. U góry taśma tworzy tunel do powieszenia bezpośrednio na karniszu, ale można też przypinać dekorację żabkami i agrafkami.  Na dole obciążnik.

0 Recenzje

Gotowa firana typu teatrzyk, uszyta z białego woalu w aplikacje kwiatowe, wykończona kryształkami na tasiemce atłasowej. Taśma marszcząca przyszyta niżej, ładnie zakrywa żabki. W komplecie dwa podwiązania

0 Recenzje

Delikatne, bardzo efektowne podwiązanie. Koraliki nawleczone na bardzo cienką linkę metalową

0 Recenzje

1 sztuka = 10cm.Minimalne zamówienie = 5 sztuk (50 cm).  Tkanina zasłonowa, zaciemniająca 85 %. Druk jednostronny.

0 Recenzje

 Firana gotowa z białej organzy kreszowanej w pomarańczowe kwiaty. Taśma przyszyta niżej, zakrywa rurkę karnisza.

0 Recenzje
Pokazuje 73 - 81 z 81 elementów