Panele, rolety  Jest 6 produktów.

Nową formą dekoracji okiennych są panele i rolety rzymskie. Nie wymagają dużej ilości tkaniny; w zależności od zastosowanego materiału mogą tylko dekorować okno, lub całkowicie je zasłaniać, zastępując zasłony. Można je montować zarówno na profesjonalnych mechanizmach, jak również na szynach przysufitowych i karniszach – wszystko zależy od tego,...

Nową formą dekoracji okiennych są panele i rolety rzymskie. Nie wymagają dużej ilości tkaniny; w zależności od zastosowanego materiału mogą tylko dekorować okno, lub całkowicie je zasłaniać, zastępując zasłony. Można je montować zarówno na profesjonalnych mechanizmach, jak również na szynach przysufitowych i karniszach – wszystko zależy od tego, w jakim stopniu chcemy regulować ich położenie. Wyjątkowo funkcjonalne są mechanizmy panelowe i roletowe sterowane pilotem. 

Więcej

Komplet dwóch paneli, uszytych z półprzezroczystej organzy. U góry taśma tworzy tunel do powieszenia bezpośrednio na karniszu, ale można też przypinać dekorację żabkami i agrafkami.  Na dole obciążnik.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z półprzezroczystej organzy.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z półprzezroczystej organzy.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z grubszej organzy.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z półprzezroczystej, matowej tkaniny firanowej.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje

Ozdobny panel z podpięciem typu „cukierek”, uszyty z delikatnego batystu.  Można go zamocować bezpośrednio na rurce karnisza, bądź za pomocą  żabek lub agrafek. W komplecie obciążnik usztywniający dół. Profesjonalnie uszyty, ozdobi każde okno.

0 Recenzje
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów